Diyet Programları

Diyet Programları

Diyet Programları

Uygulanabilir bir beslenme programı kişileri yakından tanımakla oluşturulabilir. Bu nedenle danışanları yakından tanımak için ücretsiz bir ön görüşme yapılır. Bu ön görüşme sırasında kişilerin sağlık durumları ve beslenme alışkanlıkları saptanır.

Programa başlamaya karar veren danışanlarımıza vücut analizi yapılır ve ayrıntılı olarak değerlendirilerek hangi programı istedikleri konusunda yol haritası çizilir. Daha sonra gerekli kan tahlillerinin yapılması ve bir sonraki görüşme için Randevu verilir.

Randevularına göre gelen danışanlarımıza; Vücut analiz sonuçları, ön görüşmede aldığımız bilgiler ve kan tahlili sonuçlarınız ışığında beslenme programınız düzenlenir.

Haftalık Program

Diyette hem motivasyona hem de günlük diyet listelerine ihtiyacı olan danışanlar için planlanmıştır.

Her aile üyesinin yiyeceği şekilde menüler planlanır, kendinize özel yemek pişirmek zorunda kalmazsınız.

Program süresince motivasyonunuzu korumak için her hafta düzenli olarak görüşme yapılır. Bu görüşmeler kilo kontrolü ve beslenme programımızın yeniden düzenlenmesini kapsar.

Diyet Menüleri her güne özel olarak planlanır. Her gün ne yiyeceğim problemi yaşatmayan günlük menülerden oluşur.

Pratiktir,

Her hafta vücut analizi yapılır ve kaybettiğiniz kilonun yağ, su, kas oranı tespit edilir.

Detox Programı

Zaman içerisinde hem yediğimiz besinlerden, hem de çevresel etmenlerden dolayı vücudumuzun toksin(zehir) yükü artabilir. Bu durumu oksidatif stres olarak da tanımlayabiliriz, bunun sürekliliği halinde; bağışıklık sisteminin zayıflaması, halsizlik, cilt bozukluğu, sıkıntılı ruh hali, uyku problemleri ve uzun dönemde kanser gibi daha ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Vücudumuzdaki toksinleri antioksidanlar temizler, bunun iyi bir şekilde yapılması, toksinlerden (zehir) arındırılıp antioksidan(vücudun yenilenmesini sağlayan maddeler) alımını zenginleştirmek gerekir.

DETOX PROGRAMI; Ücretsiz ön görüşme sonrası gerekli gördüğü danışanlara, gerekli gördüğü dönemler de uygulanmaktadır. Ayda 2 kez >3 gün veya haftada 1 kez uygulanmaktadır.

Koruma Programı

Danışanlarımız hedef ağırlıklarına ulaştıklarında hem kiloya bağlı gelişebilecek sağlık risklerinden kurtulur hem de fiziksel olarak daha ideal bir görünüşe sahip olurlar.
İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma programına başlanır.

KORUMA PROGRAMI‘nın amacı; besinleri hayatınıza adapte edebilmeyi öğrenmektir. Yani koruma programınızda hangi besini ne kadar tüketmeniz gerektiğini ve kilonuzu korumayı öğrenmiş olursunuz.

Danışanlarımız hedef ağırlıklarına ulaştıklarında hem kiloya bağlı gelişebilecek sağlık risklerinden kurtulur hem de fiziksel olarak daha ideal bir görünüşe sahip olurlar.
İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma programına başlanır. Koruma programının amacı; besinleri hayatınıza adapte edebilmeyi öğrenmektir. Yani koruma programınız bittiği zaman hangi besini ne kadar tüketmeniz gerektiğini ve kilonuzu korumayı öğrenmiş olursunuz.

[/ Vc_column_text][/ trx_accordion_item][/ trx_accordion]

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Sağlıklı Zayıflama Programı
Sağlıklı Beslenme Programı
Sağlıklı Kilo Alma Programı
Kilo Koruma Programı

 

Yemek Bağımlılığı Programı
Yoğun Çalışanlar İçin Performans Arttırıcı Beslenme Programları
Sporcu Beslenmesi
Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme
Çocuk ve Bebek Beslenmesi
Kişiye Özel Detoks

 

Hastalıklarda Tibbi Beslenme

[/ Vc_column_text][/ trx_section][/ vc_column][/ vc_row]