Sağlıklı Yaşam Programı

Sağlıklı Yaşam Programı

Sağlık Yaşam Programı

Bu danışmanlık seanslarında bireylerin genetik yapıları göz önünde bulundurularak yaşam tarzı, beslenme ve spor alışkanlıkları, yatkın oldukları hastalıklar ve olası korunma yöntemleri ile ilgili bilimsel tespitler ve öneriler sunulur. Bir bireyin sağlığı, bireyin genetik yapısı ve çevresel faktörlerin etkisi ile şekillenir.

Dengeleme Programı

Yeni bir serüvene başlarken bedenimizi ilk başta arındırmamız ve dengelememiz gerektiğini her zaman ifade etmişimdir. Dengeleme programındaki özel menüler ile sindirim emilim dolayısıyla bağırsak floramızı güçlendirmiş olacağız bununla beraber vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılayarak metabolik faaliyetlerini de hızlandırmış oluyoruz.

Adaptasyon Programı

Dengelenen ve arınan beden için yeni ve zenginleştirilmiş menüler gerekecektir. Adaptasyon süresince kalori ve besin çeşitliliği artmakta. Daha önce az yer verdiğimiz besinlerin sıklığı ve miktarı artacak. Beslenme tarzınızda olmazsa olmazlara belli sıklıkta  yer vererek bedenin uyum seviyesini yükselteceğiz.

Koruma Programı

Evet, bu aşamaya geldiysek birçok şeyi başarmış ve hedefimize ulaşmış bulunmaktayız. Programın bu safhasında bedeniniz artık her besini tatmış, adapte olmuş ve metabolik olarak sindirim emilimi kolayca yapıyordur. Kaybettiğiniz kiloları bir daha geri almayacak kadar güçlüsünüz. Tebrikler

Sağlıklı ve Kaliteli yaşama dair tüm olguları içeren bu programımız ile geleceğinize önemli bir yatırım yapmış olacaksınız.